Kontakt

Har du spørsmål, utfordringer, innvendinger, ble du nysgjerrig? Vi vil gjerne jobbe med deg, og du er hjertelig velkommen til å stikke innom oss, ringe eller sende oss en e-post. Så lager vi en plan.

Bisqit Norge
Fridtjof Nansens plass 4
0160 Oslo
post@bisqit.no
+ 47 22 04 82 00

Bendik Bratseth
bendik@bisqit.no
+47 95 74 75 34

Bjørnar Løvtangen
bjornar@bisqit.no
+47 47 33 49 62

Scott Allan
scott@bisqit.no
+47 92 01 39 72

Kjetil Bergtun
kjetil@bisqit.no
+47 92 29 49 75

Nils Wisløff-Høgestøl
nils@bisqit.no
+47 91 61 72 82

Hanne Grobstok
hanne@bisqit.no
+47 93 08 18 85

Christian Kamhaug
christian@bisqit.no
+47 90 25 51 68

Marius Myhrvold
marius@bisqit.no
+47 93 08 22 65

Sindre Olsson
sindre@bisqit.no
+47 91 38 26 95

Erlend Drevdal Hausken
erlend@bisqit.no
+47 95 27 58 81